Доступно для смартфона і планшета
Отримайте посилання на свій телефон:
Помилка!
Код перевірки введено неправильно.
SMS надіслано
На зазначений вами номер було надіслано SMS із посиланням на програму або мобільний сайт. Зверніть увагу, що іноді SMS надходить із деякою затримкою (до 5 хвилин).
Помилка!
Будь ласка, спробуйте надіслати його ще раз. Якщо помилка повториться, зверніться до служби підтримки.

Ваші файли не зникнуть

Файли, завантажені на Диск, зберігаються у хмарі  — це означає, що у вас є доступ до них із будь-якого пристрою з інтернетом. Ви не загубите їх, навіть якщо з комп'ютером або телефоном щось трапиться.

Завантажуйте все одразу

Фотографії не загубляться. Яндекс.Диск завантажує їх автоматично: із телефона завжди, коли є інтернет, а із фотоапарата — під час кожного підключення до комп'ютера. Після завантаження у хмару можна сміливо видалити фото із пристрою та звільнити місце для нових знімків.

Діліться красою

Редагуйте фотографії на Диску і збирайте їх в альбоми з будь-якою назвою та обкладинкою. Альбом можна приховати від сторонніх очей або зробити його публічним, ділитися ним у соцмережах і спостерігати, скільки ж буде переглядів.

Створити альбом

Працюйте з документами

Документи на Диску можна відкривати, редагувати і створювати на комп'ютері просто у браузері без завантаження і встановлення додаткових програм. Диск працює з текстовими файлами, електронними таблицями та презентаціями.

Створити документ

Усе на Диск

Із сайтів

Розширення для браузера, що дозволяє зберігати зображення і файли просто із сайтів. Натисніть на значок Диска, і вибраний файл збережеться у хмарі.

З екрана

Програма Яндекс.Диск для комп'ютера допоможе одразу зробити скриншот всього екрана або його частини. Знімок можна відредагувати і доповнити, наприклад, текстом.

З інтернету

Зберігати на Диск можна будь-які файли з інтернету, якщо поруч із ними ви бачите відповідну кнопку або іконку Диска.